Ak161-Ligitas-Vucenas-dienasgramatas-25-0047
AtšifriejaDagnijaUdre
Pabeigts
Apstyprynuots
Lobuots2021-03-06 16:30:37
Atšifriejumsdārziņā. Nav ko vilkt garumā, kas solīts, solīts. Potcelms AN-3 x AN-9. Koks varens, sakne arī puslīdz laba. Kāds ir, tāds jāņem. Būtu ātrāk, tad varētu ko labāku izvēlēties. Jau divdesmit devītais. No mēnešreizēm ne vēsts. Krūtis reizēm paliek stingrākas, reizēm atslābst. Neko savādāku nejūtu. Sāku jau domāt, ka kaut kas jāsāk gādāt. Lai paliek mazliet siltāks un pāriet svētku burzma.
Ilga griež zarus manā potcelmu dārzā. Griež, protams, pa savi modei, bet galu galā man vienalga. Neko jau viņa tur vairs nevar nopostīt.
Pēcpusdienu burtiski nogulēju mājās. No sākuma gribēju tikai pagulēt dienvidu, bet visu laiku vējš klabināja logu un nekāds lāga miegs neiznāca. Vakarā aizgāju pastaigāties uz mežu. Aizvējā pavisam labi. Mazliet pagraizīju ābelītes un labu laiku nopļāpāju ar Līni. Viņa tagad strādā Ražošanas pārvaldē par sēklkopības agronomi. Kamēr es staigāju apkārt, Maizītis man atvedis potzarus. Tās pašas un vēl arī citas šķirnes. Ja rīt varēs kaut cik strādāt, mēģināšu atkal potēt.
30. aprīlī
Pa nakti piesnidzis balts un vēl snieg. Miķelim atnesu 85 aličas. Prasīju 30 kap. gab. Pēdējās, nav ko daudz plēst. Līnei no Kaupiņu līča atdevu Tellisaari. Vajagot kādam tur ministra vietniekam. Bija viens iejucis skaists koks. Man tur ir bumbieres ko vietā iestādīt. No pierakuma Tellisaari atdevu Irbes tēvam, tāpēc viņiem neiznāca. Šis kociņš jau nu ļoti skaists.
Šodien, ja būtu kaut cik siltāks, ietu potēt. Kaut vismaz nenāktu no gaisa. Izmazgāju grīdas, brītiņu pagulēju, tagad gudroju uzrakstīt kādu rakstiņu. Varbūt par skolas dārziem.
Kad kāpu no pārvaldes mašīnas ārā ar lāpstu, Pauļa mašīna stāvēja pie pīlādžiem. Garām ejot rādīju aizlieguma zīmi - sakrustotas rokas, bet viņš tik smaidīja un mirkšķināja ar aci. Droši vien nesaprata, vai neievēroja. Nemaz neiedomāsies. Gan jau parunāsimies. Jānorunā tikšanās pēc gada. Ja būs dēls, vēl vajadzēs meitu, ja būs meita, vajadzēs dēlu. Par alimentiem lai nerunā. Ja mēs būsim trīs, tad vēl viņam varēsim piešķirt. Vismaz durvis viņam vienmēr būs atvērtas. Dīvaini, ka neko nejūt un vēl ilgi nekāda jušana nav paredzama. varbūt vienīgi krūtis briest. Vēl vajagot palikt nelabai dūšai. Tas droši vien vēlāk. Vēl jau tikai dažas dienas. Mēnesis skaitās, bet jāskaita jau no 14. aprīļa. Tā bija tā ticamākā diena. Tā man tagad savas domas, savas rūpes.
2. maijā
Uzpotēju 6. rindā 1 šķ. 28-7-7 40 gab., AM-24-10-23 - 34 gab. un 14-1-47 - 37 gab./ kopā 111 gab.
Atšifrēt tekstu
KruojumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaLigitas Vucenas dienasgrāmatas
Atslāgvuordi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.